HOTEL ŽIŽKOV

(Lucie Botlíková, Martin Vokoun)

foto: Petr Florián

Staňte se svědky záhadných vražd v hotelu Žižkov a na konci představení se pokuste společně s postavami hledat odpovědi například na následující otázky: Mají vraždy v hotelu jen jednoho pachatele nebo jich je víc? Jakou roli v celém případu hraje personál? Mají jednotliví návštěvníci hotelu něco společného?  A kdo je vlastně do hotelu pozval?

Vraťte se s námi v čase na Žižkov v dobách První republiky a ponořte se do hlubin spletitého detektivního případu v našem novém unikátním představení s prvky site-specific a imerzivního divadla. Přijďte prozkoumat všechna zákoutí Žižkovského divadla Járy Cimrmana a staňte se součástí našeho příběhu.

Dámy a pánové, právě se mi podařilo vypátrat první důležitou věc. Buďto jsem vrah já nebo někdo z nich lže. Na tom se dá stavět.

Hotel Žižkov

O představení

HRAJÍ: Josef Horák / Michal Kuboušek, Jana Valentová, Markéta Mandová, Martin Hlubocký, Kateřina Kuboušková, Jan Pichler, Karolína Půčková, Václav Krátký, Lucie Botlíková / Barbora Jelínková, Petr Florián / Michal Hnátek, Lucie Kožinová / Jana Rumlenová, Zuzana Částková / Taťána Havlová

REŽIE: Martin Vokoun
DRAMATURGIE: Kristýna Čepková
VÝPRAVA: Barbora Voldrábová
RÓBA PRO ADU ŘEZNÍČKOVOU: Riwaa Nerona
HUDBA: Zdeněk Dočekal
PRODUKCE A PR: Michaela Jankulárová

Premiéry 23. a 25. června 2023, Žižkovské divadlo Járy Cimrmana, Praha

Inscenace vznikla za finanční podpory Městské části Praha 3.